Usługi

  1. Strona główna
  2. / Usługi

Wszystkie trudnosci jakie napotykasz to dla nas po prostu kolejne zadania!

Które by zadania nie stały przed wami - nauczanie, biznes, odpoczynek czy przenosiny, lecz jeśli wam potrzebne  nieruchomość w Polsce, - nasi fachowcy gotowe pomóc wam dobrać optymalną decyzję dla stałego czy tymczasowego pobytu w jednym z najdziwnych europejskich krajów. Tu znajdziecie wszystko - i morze, i góry, i duże miasta, I przytulne przedmieścia, i kotłujące się stolice, i inteligentne prowincje.

Jeśli chcecie żyć w domu nad morzem, żeby naokoło szumiały choiny, zdjąć współczesne biuro w Warszawie, kupić przytulne mieszkanie w prestiżowym rejonie dla rodziny, znaleźć niedrogie, lecz przyzwoite mieszkanie dla studenta -przyszliście za potrzebnym adresem.

Nadajemy całe spektrum usług, związanych z kupnem, sprzedażą, dzierżawą i resztą nieruchomości w Polsce.

Kupić? Sprzedać? Dzierżawić?

Znajdziemy idealny wariant właśnie dla was. Śród mieście czy domek nad morzem, pomieszczenie pod magazyn czy przytulne biuro na kilka mężczyzna. Będęmy wkładały się do waszego budżetu czy zaproponują optymalny korzystną cenę. Pomożemy z remontem, kooperantami, designe. Wam wystarczy przedstawić  wynik, który chcieliście by otrzymać, i zrealizujemy ten malutki czar dla was.

Mieszkalna nieruchomość? Biuro? Magazyn?

Pracujemy we wszystkich segmentach rynku nieruchomości. Nasza baza obiektów - jedna z najwszechstronnych, i ona stale zasila się, w tym i ekskluzywnymi propozycjami. Możemy pomóc dobrać dla was obiekt pod dowolne waszezadania i wymogi. Kierujemy się zasadą, że nie ma nicego niemożliwego na rynku nieruchomości w Polsce..

Pierwotna czy wtórna?

Chcecie żyć i pracować w historycznym centrum europejskiego miasteczka? Czy wam do duszy współczesny obszar i komfort nowobudów? My gotowe usatysfakcjonować dowolne wasze zachcianki. W naszej bazie znajdziecie propozycje na dowolny smak. No a jeśli nie znajdziecie, to dobierzemy i sformujemy jego dla was do krótkich terminów. Wam warto tylko zechcieć!

Więc, specjalnie dla was my:

  • Dobierzemy konieczny obiekt - mieszkanie, biuro, dom, magazyn, dowolną nieruchomość, wychodząc z waszych wymogów i życzeń. Nowy czy na wtórnym rynku. Dla kupnaczy dzierżawy. Z uwzględnieniem uwarunkowanego budżetu. Pomożemy studentom i pracownikom zdjąć dostojne mieszkanie za niewielkie pieniądze, biznesmenom - znaleźćten, co odpowiada statusowi biuro, turystom i inwestorom -lepsze mieszkanie w pięknych miejscach.
  • Zweryfikujemy  obiekt: jesteście ubezpieczone od wszystkich nieprzyjemnych niespodzianek. Sprawdzimy sprzedawcy, dzierżawcy, najemcy, upewnimy się w tym, że obiekt odpowiada przepisaniu, dokumenty w trybie, ryzyk niema.
  • Zrealizujemy prawne towarzyszenie ugody. 
  • Pomożemy przeprowadzić transakcję bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Bez względu na to jaki jest cel twojego pobytu w Polsce pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności.

Niezależnie czy twój pobyt w Polsce ma być czasowy czy stały, czy jesteś emigrantem, inwestorem, studentem, czy twoje zainteresowanie Polską wynika z innych powodów, pomożemy ci urządzić się w Polsce.

Doradzimy też w uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, zezwoleń i zaświadczeń. Polskie urzędy i instytucje państwowe są obszarem, po którym poruszamy się płynnie i nie stanowi to dla nas problemu.

Czekamy was w naszych biurach we Lwowie i Krakowie. Gwarantujemy, że przekształcimy wasze troski na zadania z pięknymi i efektywnymi decyzjami

Wyszukaj

Oferty specjalne

Nowe oferty