Residential, Flats

Residential, Flats

  1. Home
  2. / POLAND
  3. / Flats
  4. / Residential, Flats
When buying real estate - free assistance in obtaining a residence permit

Description

Mieszkanie 50 m w Rembertowie w super lokalizacji w otulinie lasu rembertowskiego

2 pokojowe mieszkanie w zielonej części Rembertowa , pięknie położone w budynku 4 piętrowym z windą, w osiedlu ogrodzonym , z ochroną. Całe osiedle jest otoczone lasem.
Lokal znajduje się na parterze i składa się z salonu z wyjściem na przestronny 12 m taras, sypialni, kuchni , łazienki z wanną oraz wc. Mieszkanie jest jasne i świetnie doświetlone . Niewątpliwym atutem lokalu jest przestronny w części zabudowany taras ciągnący się wzdłuż całego mieszkania.Mieszkanie jest zadbane , wymaga lekkiego odświeżenia. W okolicy wiele punktów usługowych , sklepów,supermarketów /Lidl. Biedronka/ ,a także placówek oświatowych ;żłobki, przedszkola, szkoły, Akademia Sztuki Wojennej. Przystanki komunikacji miejskiej dziennej i nocnej z szybkich dojazdem do PKP Warszawa Rembertów i Warszawa Mokry Ług.
Do lokalu przynależy wydzielone , naziemne miejsce parkingowe , które jest obszerne i można na nim parkować duże samochody.
Zapraszam na prezentację tej super oferty.

Piękna okolica otoczona lasem i spokojna dedykowana do zamieszkania rodzinom z dziećmi jak również osobom starszym . Wiele terenów rekreacyjnych wokół osiedla.

Property type:
Location:

On request Lot: 100009
Taras Czernenko

Dyrektor

+48727877081

info@tairagroup.com

Polski, Русский, Українська

Request information

Type your contact information and we will be pleased to tell you more about this property